דמיינו עצמכם קוטפים עלים לסלט, עגבניות בשלות ועשבי תיבול ומכינים מהם סלט, תה או פסטה. ואת כל זה גידלתם בעצמכם בקלות!

כמה פעמים שאלתם עצמכם אם שטיפת הפירות והירקות לפני האכילה בכלל אפקטיבית?
כמה פעמים קניתם קופסת עשבי תיבול רק בכדי להשתמש בעלה אחד או שניים? ואז שאר הקופסא תופסת מקום במקרר עד שהעלים משחירים והכל נזרק לפח?

עם חב
יתותים ניתן לעשות דברים אחרת.

דמיינו את הילדים שלכם, מגדלים ירקות, חוזרים לטבע, מניחים לדקה את הסמארטפונים שלהם ורואים את הפלא הזה שהופך זרע קטנטן לירק שאנחנו אוכלים, 100% מהילדים שמגדלים ירקות, גם אוכלים את הירקות שגידלו בעצמם. על הדרך הם גם מקבלים ערכים כמו אחריות, חסכון, אקולוגיה ועוד.
בגלל שהיא תופסת שטח של כחצי מ”ר בלבד היא אידאלית למרפסות, גגות, וגינות. היא מאפשרת נגישות נוחה לילדים, אנשים מבוגרים ולבעלי מוגבלויות.

חביתותים מאפשרת לנו לגדל עד 70 צמחי מזון או נוי אורגניים לחלוטין בכל משטח של חצי מ”ר תחת השמש.

חביתותים היא למעשה דרך חדשנית לקחת חבית פלסטיק משומשת מתעשית המזון, כזו שבד”כ נזרקת או מוטמנת באדמה ולוקח לה עשרות שנים להתפרק, ולנצל בדיוק את אותה העמידות הזו שלה ובכך לתת לה חיים חדשים, אקולוגיים וברי קיימא.
בכל ההיקף של החביתותים ישנם כיסים המאפשרים לנו לגדל את הצמחים שנרצה, נקיים מריסוסים באופן אורגני מושלם.
במרכז החביתותים ישנו צינור של תולעים אדומות המקבלות את שאריות האוכל שלנו והופכות אותן בשמחה להומוס, סוג של דשן רב עוצמה המטייב את מצע האדמה היחודי שלנו ומאפשר לצמחים תנאים אופטימאליים.
כך שלמעשה אנחנו הופכים שאריות אוכל שלנו למזון לתולעים המפיקות ממנו הומוס, המזין את האדמה, שמזינה את הצמחים שמפיקים לנו אוכל – וחוזר חלילה. מחזור הצמיחה בטבע בשיא עוצמתו אצלנו בבית.

בחביתותים ניתן לשתול כמעט כל צמח שאפשר לדמיין, חסות ועלים למיניהם, עגבניות, מלפפונים, חצילים, פלפלים שעועית, תותים, צמחי תבלין ותה וצמחי נוי, הכל בכמות גדולה ובשילוב אידאלי המותאם אישית לתזונה ולצרכים שלך.
בעלי החביתותים נהנים ממדריך מפורט, הדרכה בקבוצת פייסבוק יעודית ותמיכה ללא הגבלה כדי לעזור להם להפיק כמות יבול ענקית במינימום מאמץ.
חביתותים מגיעה בשני גדלים ובצבעים מרהיבים, עם מערכת השקייה מובנית אופציונאלית. ניתן לקבל אותה מוכנה או להשתתף בסדנאות שלנו בכל רחבי הארץ ולבנות אותה איתנו בעצמכם.