שמי ליאור וקנין ואני שמח להציג בפניכם את חביתותים. פרוייקט שנוצר בכדי להחזיר אנשים לראשוניות של גידול צמחי מזון בבית.
חביתותים היא עסק משפחתי קטן שמנוהל בדרום הארץ, מתמקד בקיימות ובהחזרת האהבה לאדמה, לקסם הזה שנקרא צמחים והגידול שלהם.


ליאור וקנין

הכל התחיל ביום שאדם כלשהו הבין שניתן להרויח יותר כסף מחקלאות אם נרסס את צמחי המאכל שלנו ברעלים נגד מזיקים ונשתמש בדשנים כימיים להזנת האדמה.
התוצאה של אותו רעיון שמאז אומץ ע”י הרוב המוחץ של חקלאי העולם הוא מזון עם ערכים תזונתיים פחותים, מחלות, והשפעות אקולוגיות הרסניות.

כאשר חיפשתי אפשרויות לגדל ירקות בעצמי נתקלתי בשיטוט ברשת בכל מיני פתרונות, אבל את הפתרון של חביתותים אהבתי במיוחד בעיקר בגלל שהוא משלב מניעה של השמדת חביות פלסטיק מהתעשייה, הוא עובד סביב פתרון קיימי, הוא משתמש בשאריות מזון ובכך מפחית פסולת הנזרקת לפח והוא מאפשר לי לגדל 70 צמחים בשטח רצפה קטן מאד שיכול להתאים לכל מרפסת או גינה.
באופן סמלי בט”ו בשבט של שנת 2016 נולדה חביתותים ומאז כמעט בכל שבוע אנחנו מספקים או מארחים אנשים בסדנאות שלנו לבנות את החביות שלהם בעצמם באמצעות הידע שלנו , והיום ניתן לראות את החביות שלנו בשלל צבעים במאות גינות, מרפסות, בתי ספר, בתי אבות, מסעדות, ומקומות עבודה.

חלק חשוב מההצלחה של חביתותים הוא המחוייבות העקבית שלנו להצלחה של הלקוחות שלנו. אנחנו מתחזקים קהילה שוקקת של בעלי חביתותים מרוצים אשר מצד אחד מקבלים מידע על בסיס שוטף ומצד שני מספקים לנו רעיונות כיצד לשפר את המוצר ואת היכולת שלו לייצר לנו יותר ויותר מזון איכותי.


עיצבנו את החביתותים כמוצר שיחזיק לשנים רבות, לא חסכנו על חומרי הגלם הטובים ביותר גם אם זה התבטא במחיר מעט גבוה יותר, אנו שואפים שתפיקו מהחביתותים שלכם את המירב ושתהנו ממנה לשנים ארוכות. 

החזון שלנו הוא להחזיר לידי האנשים את היכולת לגדל את המזון שלהם בעצמם. מזון בריא, נקי מחומרי הדברה, באמצעות מתקן אסתטי, נח ויעיל המתאים לכל מקום תחת השמש, להביא את בשורת גידול המזון לכל גיל ולהחזיר את האהבה גם לילדינו.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.


תודה,
ליאור וקנין
054-5656675